רחוב העצמאות 44 ק. אתא

office@roy-dent.co.il

הלבנת שיניים

השאיפה לחיוך מדהים ומראה שיניים צחורות הוא משאת נפשם של רבים מאיתנו. במטרה להפוך שאיפה זו למציאות, ניכרת עלייה משמעותית בעשור האחרון בביצוע טיפולי הלבנת שיניים. 

בניגוד לשנים קודמות, כיום הלבנת שיניים הינה טיפול שכיח וקל יחסית המתאים למטופלים בכל טווחי הגילים, כולל ילדים ובני נוער ועד לבני הגיל השלישי.

הליך הטיפול כולל תחילה צילום פנורמי המציג את חלל הפה של המטופל, רישום גוון הצבע של השיניים ולבסוף לקיחת מידות של קשתות השיניים לצורך הכנת סדים המותאמים אישית למבנה הלסת של המטופל.

קיימות מספר טכניקות לביצוע הלבנת שיניים – על בסיס כימי (מתבצעות על ידי רופא השיניים במרפאה) או על בסיס עצמאי (באמצעות משחה אותה מורח המטופל בבית בשילוב ביקורת תקופתית במרפאת השיניים).

חשוב להבהיר כי על מנת לבצע הלבנת שיניים איכותית שתחזיק לאורך זמן ממושך, יש לבצע מבעוד מועד את כל טיפולי השיניים הנחוצים (טיפולי שורש, כתרים, ניקוי אבנית, סתימת חורים ועוד), שכן כל עוד קיימות בעיות דנטליות לא פתורות הן עשויות להעיב על תוצאות ההלבנה.

תהליך הלבנת השיניים הינו בטיחותי – הוא אינו גורם נזק לרקמה הרכה או לשיניים. יתרה מזאת, כל חומרי ההלבנה המצויים כיום בשוק הינם בטוחים לשימוש ומובילים לתוצאה אסתטית מצוינת.

הלבנת שיניים בקריות, השאיפה לחיוך מדהים - רוי דנט

הלבנת שיניים עושים רק אצל המקצוענים של רוי דנט

רוי דנט הינה מרפאת שיניים הממוקמת בקריות, המבצעת תחת קורת גג אחת את כל סוגי טיפולי השיניים, בדגש על הלבנות שיניים. 

המרפאה מציגה תוצאות מוכחות לאורך השנים, לרבות טיפול באמצעות ערכה ייעודית המוצעת באופן בלעדי למטופלים, המצליחה להבהיר ולהלבין גם שיניים הסובלות מבעיות פיגמנטציה קשות.

צוות המרפאה הכולל רופאי שיניים מובילים העוסקים בביצוע כל סוגי הטיפולים, אמון על כל שלבי הטיפול במסירות אין קץ ומתחייב לנצל את כישוריו עד להשגת התוצאה המיטבית.

אם גם אתם מעוניינים לזכות במראה שיניים לבנות שלא ניתן יהיה להישאר אדישים אליהם,  הנכם מוזמנים להשאיר פרטים כאן. אנו מתחייבים לחזור אליכם בהקדם עם הצעה לטיפול מותאם אישית ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.

Call Now Button דילוג לתוכן