רחוב העצמאות 44 ק. אתא

office@roy-dent.co.il

השתלות שיניים

השתלות שיניים הן אחד הפתרונות הטובים ביותר עבור מטופלים הסובלים מאובדן שיניים בהיקף כזה או אחר. בין אם מדובר בעקירה או בנסיגת שיניים שמקורה בבעיה רפואית, סביר להניח כי השתלת שיניים היא הפתרון הייעודי שעתיד לסייע בשיקום הפה בצורה הטובה ביותר.

טיפול זה מתבצע תוך התערבות כירורגית קלה בלבד בשילוב הרדמה מקומית, הכוללת החדרה של שתל דנטלי ללסת. לאחר מספר חודשים של היטמעות השתל, הוא ישמש כבסיס למבנה עד לבניית כתר קבוע.

השתלות שיניים הן כאמור פתרון המסייע הן מבחינה ויזואלית והן לצרכי לעיסה ותפקוד משופרים. כמו כן, מדובר בהליך רפואי שכיח בקרב מטופלים המעוניינים להימנע משימוש בשיניים תותבות, ולהמיר אותן בשיניים קבועות אשר תשרתנה אותן נאמנה למשך שנים ארוכות.

יצוין גם כי השתלות שיניים מתאימות למטופלים בכל טווח הגילים, החל מילדים ובני נוער ועד לגיל השלישי. עם זאת, יש לקחת בחשבון רקע רפואי רלוונטי, על מנת לוודא כי קיימת סבירות גבוהה לקליטה תקנית של השתל.

ומה לגבי משך ההחלמה? רוב המטופלים צפויים להחלים תוך פרק זמן קצר של ימים בודדים מביצוע ההשתלה. בתקופת ההחלמה, יש להימנע ממזון קשה ולעיסה חזקה וכן מביצוע פעילות גופנית מאומצת. כעבור מספר ימים וחלמת הרקמה סביב השתל, ניתן לחזור לשגרה.

השתלות שיניים בקריות, פתרון טוב לסובלים מאובדן שיניים - רוי דנט

השתלות שיניים עושים רק אצל המקצוענים של רוי דנט

רוי דנט הינה מרפאה מובילה אשר חרתה על דגלה ביצוע השתלות שיניים איכותיות ובהתאמה לחלל הפה של כל סוגי המטופלים. צוות המרפאה העוסק בשיקום ואסתטיקת הפה, מבצע השתלות שיניים בקריות ובסביבה, תוך שימוש בטכניקה מתקדמת המתבצעת ללא צורך בתפרים ובמינימום דימום או כאבים.

הניסיון הרב של צוות המרפאה בביצוע השתלות שיניים לאורך השנים, בשילוב טכנולוגיות דנטליות חדישות, מסייעים לנו לבצע את ההליך הרפואי בצורה מבוקרת ועד לשביעות רצונם המלאה של המטופלים. אלו מביעים סיפוק ממראה ויזואלי מרשים וכן מתחושה משופרת.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מהשתלות שיניים המתבצעות בסטנדרט הגבוה ביותר, הנכם מוזמנים להשאיר לנו פרטים בלחיצה כאן

Call Now Button דילוג לתוכן