רחוב העצמאות 44 ק. אתא

office@roy-dent.co.il

טיפולי שורש וכתרים

חלל הפה שלנו הוא אחד המקומות המועדים ביותר לפורענות, שכן הוא מהווה מקור להצטברות של חיידקים מזיקים אשר עלולים לפגוע בבריאות השיניים שלנו.

כתוצאה משאריות מזון שמצטברות בין מרווחי השיניים, אנו חשופים לא אחת בפני זיהומים בתעלות השורש, שמקורם בחיידקים המצליחים לחדור אל עצבי השן והחניכיים ועלולים לפגוע בהם. זיהומים אלו עשויים להוביל לפיתוח עששת, כמו גם לבעיות רפואיות אחרות, כמו נסיגת חניכיים, פגיעה בסתימות ישנות ועד להיווצרות של סדקים ושברים בשן.

טיפולי שורש וכתרים נחשבים לפעולה הכירורגית הנפוצה ביותר המתבצעת על ידי רופאי שיניים. מטרת הטיפול היא להציל את השן הסוררת ולמנוע מהזיהום להתפשט אל עבר אזורים נוספים בחלל הפה. 

ביצוע הליך טיפולי שורש וכתרים כולל תחילה הרדמה מקומית של האזור. לאחר מכן מבצע הרופא המטפל ניקוי בכיוון תעלות השן לצורך ניקוי הזיהום בצורה יסודית, כולל חיטוי והרחבה שלהן באמצעות חומרים ייעודיים, אשר נועדו לחסל את הזיהום החיידקי. כאשר השן נותרת חלולה לחלוטין, מתבצעת הרכבת הכתר המשמש כמבנה שיקומי, שכאמור נועד לשמור על חוסנה של השן, כמו גם על האסתטיות שלה.

יצוין כי התקנת הכתרים מבוצעת כיום במגוון שיטות טכנולוגיות מתקדמות, שתכליתן לשלב את הכתר בצורה טבעית ככל הניתן בהשוואה ליתר השיניים הנמצאות בסמיכות אליה. 

טיפולי שורש וכתרים בקריות - רוי דנט

טיפולי שורש וכתרים עושים רק אצל המקצוענים של רוי דנט

רוי דנט הינה מרפאת שיניים מובילה הממוקמת בקריית אתא ומטפלת באוכלוסייה רחבת היקף מכל אזור הצפון רבתי. 

צוות המרפאה כולל רופאי שיניים מסורים מן השורה הראשונה בארץ, העוסקים בביצוע כל סוגי טיפולי השיניים, ובדגש על טיפולי שורש וכתרים בקריות. 

לאורך השנים צברה רוי דנט מוניטין יוצא דופן כמרפאת שיניים מובילה, המבצעת את כל סוגי הטיפולים במסירות אין קץ ועד לשביעות רצונם המלאה של המטופלים. אנו מתמידים בביצוע כל סוגי הטיפולים בצורה יסודית ומקצועית, ובמחירים אטרקטיביים המותאמים לנהוג בתחום.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מטיפולי שורש וכתרים בקריות, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים כאן. אנו מתחייבים לחזור אליכם בהקדם.

Call Now Button דילוג לתוכן