רחוב העצמאות 44 ק. אתא

office@roy-dent.co.il

סתימות לילדים ומבוגרים

סתימות לשיניים הן הליך טיפולי שגרתי המתבצע במרפאות שיניים מזה עשרות בשנים. טיפולים מסוג אלו נועדו לענות במקביל על שני צרכים עיקריים: הפסקת הכאב בשיני המטופל הנגרם כתוצאה מהיווצרות חור, כמו גם הענקת מראה ויזואלי יפה באמצעות סתימות לבנות, השומרות על שיניים אסתטיות.

ביצוע סתימות או בעגה המקצועית "שחזור שן" מונע למעשה הצטברות של שאריות מזון שעשויות להרחיב את החור הנוכחי ואף להחריף את מצב השיניים והחניכיים. 

על מנת להבטיח טיפול איכותי תוך שחזור מיטבי של הצורה והצבע של השן המקורית, מתבצעים לרוב סתימות לילדים ומבוגרים באמצעות חומר מסוג קומפוזיט לבן, המספק מילוי עמיד ואסתטי הנקשר ישירות אל השן ומשתלב בהרמוניה עם יתר שיניו של המטופל.

הטיפול עצמו מתבצע באמצעות החדרה של החומר ישירות אל תוך החור. במקביל מתבצע ניקוי יסודי של השן והאזורים הסובבים אותה, על מנת לוודא כי הסתימה בוצעה כהלכה.

סתימות לילדים ומבוגרים, הליך טיפולי שגרתי - רוי דנט

סתימות לילדים ולמבוגרים – חשיבות הטיפול

ביצוע סתימות לילדים ומבוגרים מסייעים לתיקון שיניים סדוקות, למילוי מרווחים בשיניים קדמיות, החלפת סתימות כסופות וכן לצורך כיסוי של שורשים חשופים וסתימת חורים. 

על מנת להבטיח כי הסתימות הלבנות יישמרו לאורך זמן, ההמלצה הגורפת כלפי המטופלים היא להקפיד על תחזוקה יום-יומית של השיניים, הכוללת צחצוח נכון בשילוב ביקורת קבועה אצל רופא השיניים והקפדה על ניקוי אבן המתבצע על ידי שיננית.

סתימות לבנות עושים רק אצל המקצוענים של רוי דנט

רוי דנט הינה מרפאת שיניים מובילה הממוקמת בקריית אתא. בזכות המוניטין והניסיון הרב של צוות הרופאים המסור המאייש את המרפאה בזמינות גבוהה לאורך השבוע, מתבצעים בין כתליו שורה של טיפולי שיניים מתקדמים המבוצעים ביד רמה ועד לשביעות רצונם המלאה של המטופלים.

אצלנו ברוי-דנט תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תזכו לטיפול המקצועי ביותר, ובדגש על סתימות לילדים ומבוגרים כאחד, המבוצעים בטכניקה מתקדמת ובצורה אסתטית על הצד הטוב ביותר. 

אם גם אתם מעוניינים לזכות בטיפול המתבצע בסטנדרטים בלתי מתפשרים, שיבטיחו שיניים לבנות ויפות, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים כאן. אנחנו ברוי דנט מתחייבים לחזור אליכם בהקדם ולספק עבורכם הצעה אטרקטיבית, והכי חשוב – כזו שתבטיח את בריאות השיניים שלכם.

Call Now Button דילוג לתוכן