רחוב העצמאות 44 ק. אתא

office@roy-dent.co.il

צילום שיניים

 בעל חשיבות עליונה עבור הרופא המטפל, שכן באמצעותו הוא יוכל לקבל תמונה רחבה על מצב השן וחלל הפה, ובהתאם אליה להתאים את הטיפול המתאים והיעיל ביותר עבור המטופל.

כיום אנו עדים בפני מהפכה בתחום צילום השיניים המתפתח בקצב מואץ באמצעות מכשור מתקדם וטכנולוגיות מהפכניות, המציגות הלכה למעשה את כל חלל הפה על חלקיו השונים, לרבות צילומים מדויקים החושפים בפני הרופא אזורים נוספים כמו מבנה הלסת, הסינוסים וכאמור מבנה מלא של השיניים.

יצוין כי צילום שיניים אינו תהליך פולשני, אלא מתבצע בצורה חיצונית בלבד ותוך מספר שניות בודדות. עצם מהירות הטיפול הופכת אותו לשכיח במיוחד ולכזה המותאם עבור כל סוגי האוכלוסיות ובכל טווח הגילים.

בניגוד לשנים עברו בהן הוצגו הצילומים באמצעות תדפיסים או שקפי נייר, כיום הצילומים הינם דיגיטליים ומוצגים בעזרת מחשב. כך יכול הרופא המטפל להגדיל או להקטין כאוות נפשו את הצילום לצורך התמקדות עד הפרטים הקטנים ביותר.

יתרון משמעותי נוסף הגלום בצילום שיניים פנורמי הוא קרינה מופחתת בשיעור של כ-90%. הצילומים ידידותיים למשתמש וזמינים לשימוש הרופא לצמיתות, בדומה לכל קובץ דיגיטלי אחר הנשמר בתוכנה ייעודית במחשב.

תוצאות הצילום הפנורמי מתקבלות במחשב הרופא תוך זמן קצר, נתון משמעותי החוסך זמן הן עבור ניתוחי השתלות שינים או טיפולי שורש.

צילום שיניים בקריות, צילום פנורמי המביא עמו מהפכה - רוי דנט

צילום שיניים עושים רק אצל המקצוענים של רוי דנט

רוי דנט הינה מרפאת שיניים הממוקמת בקריות, המבצעת תחת קורת גג אחת את כל סוגי טיפולי השיניים, לרבות צילומי שיניים פנורמיים. 

במרפאה הושקעו במרוצת השנים משאבים כבירים ברכישת ציוד טכנולוגי מתקדם לטובת צילום פנורמי העולה בקנה אחד עם הסטנדרטים המובילים בתחום.

בזכות המקצועיות והשירות המסור אותו אנו מעניקים למטופלים, אנו דואגים ללוות אותפ יד ביד לאורך כל שלבי הטיפול, החל משלבים מקדימים הכוללים גם צילומי שיניים פנורמיים, דרך הטיפול עצמו וביצוע ביקורות תכופות לאחריו.

אם גם אתם מעוניינים לזכות בצילום שיניים המתבצע לפני ולפנים ויוכל לספק תשקיף מלא של חלל הפה, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים כאן. אנו מתחייבים לחזור אליכם בהקדם.

Call Now Button דילוג לתוכן