רחוב העצמאות 44 ק. אתא

office@roy-dent.co.il

ציפויי שיניים

גמת האסתטיקה בתחום רפואת השיניים צוברת תאוצה בשנים האחרונות בקצב מואץ. אחד הטיפולים השכיחים שתכליתם להוביל למראה שיניים צחורות ובריאות, מקורו בציפוי שיניים הנחשב לטיפול יעיל ובטוח, המספק תוצאות מרשימות עבור מטופלים בכל טווח הגילים. 

ציפוי שיניים הוא בעצם שם כולל לטיפול המתבצע אצל רופא השיניים, במהלכו מבוצעת הלבנה של השן במטרה לכסות על פגמים בה, לרבות: סדקים, שברים, שינויי פיגמנטציה ועוד. לשם כך, נעשה שימוש בחומרים מסוגים שונים (למינייט, קומפוזיטים או לומינירס) שנועדו להעניק לשיניים המצויות במצב אסתטי נמוך, מראה לבן ומשודרג. 

מצבים נוספים בהם רצוי לבצע ציפוי שיניים, כוללים בין היתר: מרווחים בין השיניים, שיניים שבורות הדורשות השלמה, שיניים אשר החליפו צבע לאחר טיפול שורש, שיניים מוכתמות, שיניים בעלות שחזורים לקויים ועוד.

מדובר בהליך רפואי הנחשב לבעל הצלחות בשיעור גבוה במיוחד בקרב כל סוגי המטופלים. התהליך מתבצע בצורה קלה יחסית ללא דימום או כאבים. כמו כן, אין גם צורך בהרדמה מקומית, שכן לרוב לא מתבצע תהליך השחזה של שיניים במסגרת הטיפול.

ראוי לציין כי ציפוי שיניים אינו מתאים לכל אחד. כך למשל, מטופלים עם מצב שיניים ירוד במיוחד, לרבות הצטברות של אבנית, עששה שלא טופלה או חורים שלא נסתמו, ידרשו להשלים טיפול בפגמים אלו בטרם מלאכת הציפוי. 

ציפוי שיניים בקריות, מגמת האסתטיקה בתחום רפואת השיניים - רוי דנט

ציפוי שיניים עושים רק אצל המקצוענים של רוי דנט

רוי דנט הינה מרפאת שיניים מובילה המבצעת ציפוי שיניים בקריות תוך הקפדה על מקצועיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. צוות רופאי השיניים במרפאה הינו בעל ניסיון עשיר בכל סוגי הציפויים, כולל שימוש בחומרים איכותיים ובשיטות טכנולוגיות מתקדמות.

לאורך השנים צברה מרפאת רוי דנט מוניטין רב באזור הקריות בפרט והצפון בכלל, כמרפאת שיניים אמינה אשר מספקת טיפולי שיניים בזמינות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים לכל דורש, וזאת ללא כל התפשרות על טיב הטיפול.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מציפוי שיניים איכותי המותאם למבנה השיניים של כל סוגי המטופלים, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים כאן. הצוות המסור של רוי דנט מתחייב לחזור אליכם בהקדם.

קראו עוד מאמרים בנושא ציפויי שיניים

Call Now Button דילוג לתוכן