רחוב העצמאות 44 ק. אתא

office@roy-dent.co.il

שיננית בקריות

איפה אפשר למצוא שיננית בקריות? 

ניקוי שיניים מקצועי הוא הליך טיפולי שמבוצע על ידי שיננית בקריות במטרה לשמור על היגיינת הפה ובו זמנית למנוע מחלות חניכיים. 

לצד אין ספור יתרונות, מאפשרת שיננית בקריות ניקוי יסודי של השיניים כך שמרגע שתצאו מהמרפאה השיניים תהיינה לבנות, צחורות ותשפרנה עבורכם את המראה והביטחון האישי בו זמנית. 

מקפידים לצחצח שיניים בוקר וערב ולא מוותרים על חוט דנטלי? הכול טוב ויפה, אבל קודם לכן חשוב שלא תוותרו על ביקורי השיננית כדי שזו תסיר באופן יסודי את שכבת הפלאק והאבנית שמצטברת בשיניים ועלולה לפגום כך או אחרת בכל מה שהשקעתם.  

צריכים שיננית בקריות? רוי דנט, מרפאה עם וותק של 18 שנים ומאפשרת יותר גם לכם לקבל בדיוק את הטיפול שמגיע לכם, את שירותי הרפואה הטובים ביותר ובסופו של דבר את רמת הטיפול שתסייענה לכם לשמור על היגיינת פה באופן המושלם ביותר. 

הצטברה על השיניים שכבת פלאק ואבנית? הנה מה שאתם צריכים לדעת על אודות הבעיה ופתרונה 

הרוק והמזון אותו אנו אוכלים יוצר "סביבה נוחה לחיידקים" (משקעים) וכך באזורי החניכיים והשיניים נוצרת שכבת פלאק.

שיננית בקריות, במטרה לשמור על היגיינת הפה ובו זמנית למנוע מחלות - רוי דנט

החיידקים בשכבה זו ניזונים מצריכת המזון שאתם צורכים וכך מייצרים חומציות גבוהה שתוקפת בסופו של דבר את אמייל השן ובמקרים מסוימים עלולה לפגוע גם בבריאות החניכיים. 

במצב שבו לא מטפלים בשיניים ושכבת הפלאק לא מוסרת בזמן עלול להיווצר נזק בלתי הפיך של עששת ומחלות חניכיים אחרות. 

מחד גיסא, חלק מהחיידקים יהיה אפשר למגר באמצעות צחצוח שיניים וחוט דנטלי, מאידך גיסא, את החיידקים שנמצאים על גבי השיניים יהיה אפשר להסיר אך רוק בהתערבותה של שיננית בקריות שתבצע טיפול מעמיק ויסודי יותר לפחות פעמיים בשנה וכחלק מתחזוקת השיניים הקבועה שלכם. 

למה חשוב להגיע לביקורים אצל שיננית? 

 מעבר לכל מה שצוין כאן, פועלת השיננית כדי למנוע דלקת ומחלת חניכיים, מטפלת בריחות רעים מהפה, מבטלת מצב של נסיגת חניכיים ובחלק מהמקרים מונעת ספיגת עצם והליכים מורכבים ויקרים יותר בהמשך. 

זקוקים לשיננית אחראית ומסורה? מחפשים מצוינות בטיפול ויחס אישי ללא פשרות? פנו עוד היום אל מרפאת רוי דנט בקרית אתא ואפשרו לעצמכם את המענה הטוב ביותר.

Call Now Button דילוג לתוכן